Apartment Bozac

Hlavní vybavení

  • The lagest option:
  • 2 hosté
  • 2 postele
  • 1 ložnice

Umístění

    Hosté města Rovinj si budou užívat pobyt v apartmánu Apartment Bozac.

    Je situován 2 km od Kostel sv. Eufémie a 5 minut jízdy od Balbiho oblouk. Toto ubytování se nachází méně než 2 km od centra města, a Cuvi Beach leží v docházkové vzdálenosti. Val Carpana a SteakHouse & Pub Istriano, nabízející širokou škálu jídel, může být navštíven během 13 minut chůze.

    Apartmán Apartment Bozac zahrnuje kuchyni. Je zde terasa sloužící jako prostor k uvolnění.

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 21:00
    Odhlášení: od 07:00 do 10:00
    • Děti a přistýlky
    • V pokoji není k dispozici žádná přistýlka.
    • V pokoji není k dispozici žádná postýlka.

    Možnosti ubytování v Apartment Bozac Rovinj

    Datum příjezdu
    Datum odjezdu
    Hosté
    2 hosté

    Dospělí:

    2

    Děti:

    0
    Apartment Bozac Rovinj Exteriér fotografie Apartment Bozac Rovinj Zařízení fotografie Apartment Bozac Rovinj Zařízení fotografie Apartment Bozac Rovinj Jiné fotografie Apartment Bozac Rovinj Makro detaily fotografie Apartment Bozac Rovinj Exteriér fotografie Apartment Bozac Rovinj Exteriér fotografie Apartment Bozac Rovinj Exteriér fotografie Apartment Bozac Rovinj Postele fotografie Apartment Bozac Rovinj Postele fotografie
    Studio s manželskou postelí velikosti queen

    Velikost: 23 m²

    Maximální kapacita: 2 hosté

    Typ postele Velká manželská postel

    Více +
    Apartment Bozac Rovinj Makro detaily fotografie Apartment Bozac Rovinj Zařízení fotografie Apartment Bozac Rovinj Zařízení fotografie Apartment Bozac Rovinj Kuchyně fotografie Apartment Bozac Rovinj Vybavení fotografie Apartment Bozac Rovinj Vybavení fotografie Apartment Bozac Rovinj Vybavení fotografie Apartment Bozac Rovinj Jiné fotografie Apartment Bozac Rovinj Umyvadla fotografie Apartment Bozac Rovinj Příroda fotografie
    Apartmán

    Velikost: 32 m²

    Maximální kapacita: 2 hosté

    Typ postele 1 velká postel a 1 pohovka

    Více +
    Apartment Bozac Rovinj Pokoj fotografie Apartment Bozac Rovinj Postele fotografie Apartment Bozac Rovinj Umyvadla fotografie Apartment Bozac Rovinj Makro detaily fotografie Apartment Bozac Rovinj Makro detaily fotografie Apartment Bozac Rovinj Pokoj fotografie Apartment Bozac Rovinj Kuchyně fotografie Apartment Bozac Rovinj Postele fotografie Apartment Bozac Rovinj Pokoj fotografie Apartment Bozac Rovinj Kuchyně fotografie
    Přízemní apartmán

    Velikost: 32 m²

    Maximální kapacita: 2 hosté

    Typ postele Velká manželská postel

    Více +

    Poloha Apartment Bozac Rovinj

    Památky
    Skvělé restaurace
    Doprava
    Zobrazit místa v okolí

    Místa v okolí

    Letiště (1)

    Pula
    39.4 km

    Památky (9)

    Lera SPORT
    250 m
    Park forest Zlatni Rt
    1 km
    Monte Mulini
    1 km
    Lidl
    1.2 km
    Volleyball
    1.4 km
    Bike Planet
    1.5 km
    Galerija Adris
    1.5 km
    Ulice Carrera
    1.5 km
    Geological Park Fantasia Monfiorenzo
    1.8 km

    Hodnocení hostů Apartment Bozac Rovinj

    Zde najdete ověřené recenze, které naši uživatelé zveřejnili na této stránce

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.

    Recenze nebyla odeslána.

    Zkuste znovu.

    Děkujeme za přihlášení
    Měna
    • USD Americký dolar
    • EUR Euro
    • GBP Libra šterlinků
    • AUD Australský dolar
    • CAD Kanadský dolar
    • BRL Brazilský real
    • CNY Čínský jüan
    • CZK Koruna česká
    • DKK Dánská koruna
    • HKD Hongkongský dolar
    • ILS Izraelský nový šekel
    • JPY Japonský jen
    • MYR Malajsijský ringgit
    • NZD Novozélandský dolar
    • NOK Norská koruna
    • PLN Polský złoty
    • RON Rumunský nový leu
    • RUB Ruský rubl
    • SAR Saudský riál
    • SGD Singapurský dolar
    • ZAR Jihoafrický rand
    • KRW Jihokorejský won
    • SEK Švédská koruna
    • CHF Švýcarský frank
    • TRY Turecká lira
    • UAH Ukrajinská hřivna
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thajský baht
    Vyberte jazyk
    Zkontrolujte nejlepší dostupné ceny
    Pro zobrazení cen zadejte svá data
    Datum příjezdu
    Datum odjezdu
    Hosté
    2 hosté

    Dospělí:

    2

    Děti:

    0
    Apartment Bozac Rovinj